Share on linkedin
Share on twitter
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

e-COM IOI Omnichannel’ da Desk360 İle Birlikte

Omnichannel Müşteri Hizmetleri Yazılımı Desk360 ile e-com 101 daha iyi bir hizmet, daha iyi bir eğitim ve daha iyi bir müşteri hizmetleri için güçlerini birleştirdi. 

Müşteriyi her noktada dinlemenin , doğru anlamanın ve buradan çıkan verileri memnuniyet ve satış alanına aktarmanın önemini ortaya çıkaran Desk360 tamamen bir Türk yatırımı. Tamamı Türk yazılımcılar tarafından yazılan bu akıllı uygulama hem web üzerinden hem de uygulama üzerinden kullanılabiliyor. Kullanıcılara ferah, anlaşılır bir kokpit alanı sunan Desk360 aynı zamanda bilgilendirme servisleri ile de rakiplerinden bir adım önde. 

Panel içinde Whatsapp ve sosyal medya uygulamalarını tek bir merkezden yönetebileceğiniz gibi aynı zamanda kendi chat-botunuzu yaratma, programlama fırsatı da sunuluyor. Üstelik programlama bilgisi olmadan saatler içinde kurgulanan senaryolar ile firmaların müşterilere daha ve etkin bir hizmet vermelerini sağlayan bir araç Desk360.

e-com 101 e-ticaret eğitimlerinde ve danışmanlıklarında Desk360 çözümlerini hem öğretiyor hem de firmaların bu kolaylıktan yararlanmasını sağlayacak stratejiyi kuruyor. Müşteri iletişim kanallarının her geçen gün arttığı sosyal medya ve uygulama dünyasında tüm iletişimi belirli bir noktada toplamak ve buradan çıkan sonuçları tekrar satış sürecine aktarmak oldukça önemli. Desk360 tüm eğitimlerde ve danışmanlıklarda katılımcılara ve kullanıcılara 3 aylık bir deneme paketi sunuyor. Sonrasında da avantajlı fiyatlarla üyeliğe devam ediliyor. 

Siz de e-ticarete başlamak ve Omnichannel’a adım atmak istiyorsanız böylesi akılcı çözümleri kullanmalısınız. 

Desk360 hakkında detaylı bilgiye www.desk360.com adresinden ulaşabilirsiniz. Yetkin ve konuya hakim ama özellikle çözüm odaklı bir yardım merkezi var. 

Siz sadece isteğinizi bildirin. Omnichannel iletişim yönetimini ve Desk360’a bırakın. 

👍

Share on linkedin
Share on twitter
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
E-Ticaret Eğitimlerini Gördünüz mü ?

Eylül, 2021

X
X