E-Ticaret Departmanım

E-Ticaret Danışmanlık Hizmeti

Uçtan uca e-ticaret danışmanlığı çok kapsamlı bir çözüm. Operasyon faaliyetlerin ve iş yükünün dağıtılması, mükemmelleştirilmesi hayati derecede önemli. Bunun için çok ciddi bir bilgi birikimimiz var. Denenmiş yöntemleri uyguluyoruz. Teknolojik ve inovatif yaklaşıyoruz. E-Ticaret sisteminin teknik altyapısından başlayıp strateji, kurgu, reklam yönetimi, operasyon yönetimi, marka yönetimi, iletişim ve sosyal medya yönetimi, ürün fotoğraflarının çekimi vb. uzmanlık gerektiren konuların sorumluluğunu üzerimize alıyoruz. E-Ticaret uzmanlığı bu danışmanlığın değişmez bir parçası. İşimizde uzmanız.

Sabırlıyız, eğitimin, stratejinin ve takım ruhunun gücüne inanıyoruz.

E-Ticaret Departmanım e-ticaret danışmanlık hizmeti hazırdaki e-ticaret operasyonunuzu tekrar şekillendirmenize yardımcı olduğu gibi aksaklıkları ve geliştirilmesi gereken noktaları tespit eder; size önerilerde bulunur, e-ticaret operasyon desteği sağlar.

  • E-Ticaret Projelendirme

  • Kurulum ve Teknik Geliştirme

  • Strateji ve Planlama

  • Lojistik ve Operasyon Desteği

  • İnsan Kaynakları Desteği

  • Reklam Yönetimi Desteği

  • Sosyal Medya Yönetimi

  • SEO Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlık Hizmetinin Avantajları Nedir

E-Ticaret uzmanlığı zamanla öğrenilmiş veriler, sonuçlar ve kampanya kurgularının yeni kurgulara yer açmasıdır. Danışmanlar ve uzmanlar bu aşamada sektörel bilgilerini pratik ve teorik olarak firmalara aktarırlar.

E-Ticaret Danışmanlık Hizmeti paketinde strateji, e-ticaret reklamları, pazarlama planı ve sosyal medya danışmanlığı olduğu gibi aynı zamanda içerik yönetimi danışmanlığı ve personel danışmanlığı da mevcuttur.

Hizmetin amacı uçtan uca yönetim ve strateji danışmanlığını teorik ve işe yarar çözümlerle birleştirerek firmaya değer katmaktır.

Operasyon ve Müşteri İlişkileri Yönetimi

e-com IOI yetkin personellerden oluşur ve operasyon sürecinizi e2e standartlarında kurgular, süreci yönetir, raporlar ve geliştirir.

Müşteri ilişkileri yönetiminizi ve çok merkezli tek kontrollü bir müşteri destek ekibiniz varsa eğitir, süreçlerini yönetir yoksa birimi kurar, eğitir ve size teslim eder.

 

E-Ticaret Personel Yönetimi

E-Ticaret projelerinde başarı faktörlerinden biri de yetkin ve konusunun uzmanı E-Ticaret uzmanlarıdır. E-Ticaret Danışmanlık Hizmeti içinde ekiplerin birbiri ile uyumlu çalışmasının ve özellikle bilgi aktarımının kolaylıkla yapılabilmesi açısından ekip içi eğitim, yöneticinin e-ticaret eğitimi konu genel başlıkları ile verilmektedir.

Böylece grup içindeki sinerji ve etkileşim artmış olur.

e-Com IOI ekip içi eğitimlerin hepsini üstlenir ve gerekirse ek eğitimler, workshop ve analizler hazırlar.

Bunun yanında yetkin bir ekibin oluşturulması için firmanın IK departmanına danışmanlık verir.

Ekibinizi isterseniz e-com IOI oluşturabilir, isterseniz de varolan ekibinizi eğitir.

Personel seçiminde IK departmanın yanında bir koltuk boş ise oraya oturur ve sizi doğru personel seçimi için de yönlendir.

Sosyal Medya Danışmanlığının Kapsamı Nedir?

Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetini ayırmıyoruz. Topluluk oluşturma, firma kurumsal iletişim analizini yapıp müşteri iletişim noktalarını geliştirme, branding/markalaşma faaliyetlerini sosyal medya kanalları üzerinden nasıl geliştireceği hakkında çözümler üretiyor, sunuyor ve gerçekleştiriyoruz.

Bütünsel hizmet anlayışı ile prodüksiyon, ileri derece video düzenleme haricinde grafik işlerini ise e-com IOI bünyesinde ücretsiz yapıyoruz. Danışmanlık bize bir süreç, ayırarak başarıyı bölmüyoruz.

Hizmete Sosyal Medya Reklam yönetimini de dahil ediyoruz.

Metrik ölçülerle çalışıyoruz.

Reklam Danışmanlığının Kapsamı Hakkında Bilgi Alabilir miyim ?

Reklam ve özellikle e-ticaret performans reklamları satışların önemli bir belirleyicisi. Bu bağlamda öncelikle trafik, müşteri analizi, web sitesi analizi ve markalaşma/branding çalışma organizasyonunu yapıyoruz. Bu bağlamda grafik olarak destekleyebiliriz de..

Reklam modelleri üzerinde optimizasyon çalışmalarına kadar yoğun bir analiz sürecinde firma ile kol kola çalışmak isteriz.

Sonuçta markanız artık bizim markamız!

SEO için neler yapıyorsunuz?

Site İçi ve dışı tüm analizleriniz yapıldıktan sonra tüm içerikler organik aramalarda üst sıralarda çıkmak üzere programlanır. İçerik eksikleri belirlenir ve kodsal yapının izin verdiği ölçüde SEO çözümleri uygulanmaya başlanır.

Bu bağlamda link analizi, anahtar kelime analizi ve back-link analizi ile çalışmalara destek veriyoruz.

Şimdi Başlayın. Geç Kalmayın!

Operasyon, Reklam, İnsan Kaynakları, Teknoloji, Analiz, Raporlarma & Sosyal Medya Desteği

Kurmak, yatırım yapmak, personel bulmak, eğitmek, kontrol etmek, raporlamak, analiz etmek ve sonu gelmeyen süreçleri gözden geçirerek eksik kalan noktaları tamamlamak üzere yola çıktık. E-Ticaret Departmanım her konuda bilgi sahibidir. Yüksek uzmanlık düzeyi gerektiren işlerde sizin yerinize düşünür kararı almanızda size yardımcı olur. Metrik ölçüler ve analiz sonuçlarına göre hareket eder. Hayal eder, büyük resmi görür ve reklam performanslarını etik kurallar içinde artırır.

Performansınız artırmak sizin elinizde! Ya şimdi başlayın ya da geç kalın! 

E-Com 101 bir e-ticaret okuludur. Bu misyon ve vizyon ile hareket eder. Bilgiye, metrik ölçülere ve gerçekçiliğe değer verir. Performansı artırmak için çalışır. Strateji ve planlar yapar; bunları uygulamak için doğru iş yapılandırma prensibini benimsemiştir. Danışmanlık süresince tüm işler garantili ve anahtar teslimi, yüksek memnuniyet esasında yapılır. Düzenli raporlama ve müşteri ziyaretleri okulumuzu oluşturan dinamiklerin başında gelmektedir. İletişim, ulaşılabilirlik bizler için esastır.