E-Ticaret Departmanım

Uçtan Uca E-ticaret Danışmanlığı

Uçtan uca e-ticaret danışmanlığı çok kapsamlı bir çözüm. Operasyon faaliyetlerin ve iş yükünün dağıtılması, mükemmelleştirilmesi hayati derecede önemli. Bunun için çok ciddi bir bilgi birikimimiz var. Denenmiş yöntemleri uyguluyoruz. Teknolojik ve inovatif yaklaşıyoruz. E-Ticaret sisteminin teknik altyapısından başlayıp strateji, kurgu, reklam yönetimi, operasyon yönetimi, marka yönetimi, iletişim ve sosyal medya yönetimi, ürün fotoğraflarının çekimi vb. uzmanlık gerektiren konuların sorumluluğunu üzerimize alıyoruz.

Sabırlıyız, eğitimin, stratejinin ve takım ruhunun gücüne inanıyoruz.

E-Ticaret Departmanım  halihazırdaki e-ticaret operasyonunuzu tekrar şekillendirmenize yardımcı olduğu gibi aksaklıkları ve geliştirilmesi gereken noktaları tespit eder; size önerilerde bulunur, operasyon desteği sağlar.

Reklam Performansınızı Artırın

Reklam Performansınızı Artırın

Reklam performansınızı artırmanız satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi etkileyen önemli etkenlerden biri. E-com 101 işinizi anahtar kelime, iletişim, etkileşim ve SEO/SEM standartlarını baz alarak analiz eder. Sitede ya da süreçlerde gerekliği değişikliği yaparak ürün/servis ya da hizmet performansını artırır. Çeşitli periyotlarla raporlar.

Reklam, SEO ve içerik yönetimi hassas bir konu. Stratejimiz kaliteyi ve marka iletişimini dengeleyip sürdürebilir bir büyüme yakalamak.

Operasyon Süreçlerini İyileştirin

Operasyon Süreçlerini İyileştirin

E-Ticaret süreçlerinizi gözden geçirip sistemi hem teknik olarak hem de bütünsel yaklaşım ile test ediyoruz. Standartlarını belirleyip süreçler arası akışları düzenliyor ve hızlandırıyoruz.

Satışların ve performansın yükselmesi süreçler arası etkileşimin hızına ve kalitesine bağlı olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Operasyonel Faaliyetleri Kontrol Edin

Operasyonel Faaliyetleri Kontrol Edin

Operasyonel faaliyetlerin kontrolü süreçler ve onları oluşturan iç süreçlerin yeniden gözden geçirilmesini, arka planda analizler yapmayı ve sonuçları test etmeyi kapsar. Kaynakların verimli kullanılması operasyonel süreçleri hızlandırır. Sipariş anından gönderim anına kadar olan süreçleri ile sipariş sonrası aşamaları analiz ediyoruz, eksikleri raporluyor, planları oluşturup işe koyuluyoruz.

Amaç satışların artması ve sürdürebilir büyüme ise bu hizmet tam size göre.

Doğru Takımı Kurun

Doğru Takımı Kurun

Doğru takımı kurmak başarının en büyük anahtarıdır. Birbirini destekleyen ve iyi eğitim almış, iyi yönlendirilmiş bir ekip e-ticaret verilerinizi ve en önemlisi ciroyu yukarıya taşır. Doğru Personel Seçimi departmanınızı güçlendirir.

Personel seçmek, eğitimi sağlamak ve sonrasında görev dağılımındaki yerini belirlemek için e-com101 danışmanlık vermeye hazır.

Tüm gücümüzle yanınızdayız!

Şimdi Başlayın. Geç Kalmayın!

Operasyon, Reklam, İnsan Kaynakları, Teknoloji, Analiz, Raporlarma & Sosyal Medya Desteği

Kurmak, yatırım yapmak, personel bulmak, eğitmek, kontrol etmek, raporlamak, analiz etmek ve sonu gelmeyen süreçleri gözden geçirerek eksik kalan noktaları tamamlamak üzere yola çıktık. E-Ticaret Departmanım her konuda bilgi sahibidir. Yüksek uzmanlık düzeyi gerektiren işlerde sizin yerinize düşünür kararı almanızda size yardımcı olur. Metrik ölçüler ve analiz sonuçlarına göre hareket eder. Hayal eder, büyük resmi görür ve reklam performanslarını etik kurallar içinde artırır.

Performansınız artırmak sizin elinizde! Ya şimdi başlayın ya da geç kalın! 

E-Com 101 bir e-ticaret okuludur. Bu misyon ve vizyon ile hareket eder. Bilgiye, metrik ölçülere ve gerçekçiliğe değer verir. Performansı artırmak için çalışır. Strateji ve planlar yapar; bunları uygulamak için doğru iş yapılandırma prensibini benimsemiştir. Danışmanlık süresince tüm işler garantili ve anahtar teslimi, yüksek memnuniyet esasında yapılır. Düzenli raporlama ve müşteri ziyaretleri okulumuzu oluşturan dinamiklerin başında gelmektedir. İletişim, ulaşılabilirlik bizler için esastır.