En Akılcı. En Esnek.

E-Ticaret Okulu Akılcı, akılda kalıcı, esnek ve talebi yüksek çözümler geliştiriyoruz ve daima en günceli için çalışacağız.

“E-Com 101 dijital dünyada interaktiviteyi ölçmek, değerlendirmek ve yeniden kullanmak üzere yola çıktı.”

– Erdem Güngör
Kurucu, E-Ticaret Eğitmeni

E-Com 101 Hikayemiz | Hakkımızda

E-Com 101 avantajları olan bir hizmet paketidir. Her gün değişen ve gelişen e-ticaret. Dijital pazarlama ve interaktive dünyasında yeni oyuncular ve getirdikleleri yenilikler. Bizi ve yaptığımız işin şeklini değiştiriyor.

Bu değişikliklere ayak uydurmak, kalabalıkta ayakta kalabilmenin ve sesini duyurabilmenin firmalar açısından değeri ve önemini bilen bir ekibiz. İyi bir uyum için sağlam bir temek olduğuna inandık. Ve her işin başı olan ‘eğitim‘ ile firmalara destek olmaya karar verdik.

E-Ticaret Okulu Plan & Strateji

Planlama, strateji, kurulum, ürün yönetimi, kategori yönetimi, marka yönetimi, marka konumlandırma ve özellikle pazarlama yönetimi dinamikleri ile günün gerçeklerine paralel bir program oluşturduk. Elbette ki doğacak ihtiyaçları öngörmeyi çok istedik. Bunun için ‘E-Ticaret Departmanım’ hizmetini oluşturduk ki paydaşlarımız personel alımı, kontrolü ve iş geliştirmede zorluklar yaşamasın ve de uzman oldukları iş alanına yoğunlaşsınlar, departmanlarını bize emanet etsinler.

Elbette ki çok soru geleceğini tahmin ettik. Hepsine hazırlandık. Üstelik herhangi bir karşılıklık beklemeden tüm sorular için bize danışabilmenizi ve birlikte başarabilmeyi istedik. E-ticaret okulu haftalık güncellemeleri takip ederek sizlere güncel eğitimler vermekteyiz.

E-Ticaret Okuluna Kimler Neden Kayıt Olmalı

E-ticaret eğitimine işletme veya işletmelerin bünyesinde bulunan e-ticaret yöneticileri katılabilir. Eğitimin artısı dışarı bağlı olmadan sisteminizi kolay şekilde yönetebilmek. Olası hatalar ve rakiplerin fiyat indirimlerini gözlemleyip zamanında müdahale edebilmek. Binlerce lira harcamadan hazır CMS alt yapısını kullanarak bir kaç günde siteminizi yapılandırabilir ve dijital pazarlama stratejisi ile satışlarınızı ve kazancınızı arttırabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

E-Ticaret Eğitimi Bakış Açınızı Değiştirir

E-Ticareti farklı platform üzerinde yeniden yorumlamak, güncel ve hayatın, sektörün için bilgilerle e-ticaret projenizi kurmak veya yeniden şekillendirmek için doğru yerdesiniz.

about-bg-03

referanslarımız

E-Ticaret Haber Bülteni

GÜNCEL EĞİTİMLER VE HİZMETLERDEN HABERDAR OLUN

0