En Akılcı. En Esnek.

e-COM IOI’de akılcı, akılda kalıcı, esnek ve talebi yüksek e-ticaret eğitimleri ve çözümleri sunuyoruz. En günceli için çalışıyoruz.

e-Com IOI Neden Farklı?

İletişim Öncelikli

Etkin bir eğitimin veya danışmanlığın anahtarı etkili bir iletişim anlayışına sahip olması gerektiğini biliyor ve uyguluyoruz.

İşimiz E-Ticaret

E-Ticareti ilgilendiriyorsa bizi de ilgilendirir. Tüm süreçlerinizi birlikte kurgular tüm sorularınıza cevap vermeye çalışırız.

Deneyim Odaklı

e-com IOI hizmetleri deneyim odaklıdır. Eğitimden danışmanlığa kadar deneyimlemediği hizmeti sunmaz.

“E-Com 101 e-ticareti, dijital pazarlamayı ve strateji geliştirmeyi öğretmeyi hedefledik. Deneyimlemediğimiz hizmetleri sunmuyoruz. İşimiz öğretmek, geliştirmek ve faydalı olmak. E-Com IOI bir okul ve maksimum faydayı sağlamak üzere kuruldu.”

– Erdem Güngör
Kurucu, E-Ticaret Eğitmeni

E-Com 101 Hikayemiz  
Hakkımızda

E-Com 101 e-ticaret okulu avantajları olan bir hizmet paketleri sunar. Her gün değişen ve gelişen e-ticaret. Dijital pazarlama ve interaktif pazarlama (reklam ve geliştirme) dünyasında yeni oyuncular ve getirdikleleri yenilikler bizi ve yaptığımız işin şeklini değiştiriyor.

Bu değişikliklere ayak uydurmak, kalabalıkta ayakta kalabilmenin ve sesini duyurabilmenin firmalar açısından değeri ve önemini bilen bir ekibiz. İyi bir uyum için sağlam bir temek olduğuna inandık. Ve her işin başı olan ‘eğitim‘ ile firmalara destek olmaya karar verdik.

E-Ticaret Okulu – Plan & Strateji Geliştirme

Planlama, strateji, kurulum, ürün yönetimi, kategori yönetimi, marka yönetimi, marka konumlandırma ve özellikle pazarlama yönetimi dinamikleri ile günün gerçeklerine paralel bir program oluşturduk. Elbette ki doğacak ihtiyaçları öngörmeyi çok istedik. Bunun için ‘E-Ticaret Departmanım‘ hizmetini oluşturduk.

Artık paydaşlarımız personel alımı, kontrolü ve iş geliştirmede zorluklar yaşamasın ve de uzman oldukları iş alanına yoğunlaşsınlar, departmanlarını bize emanet edebilirler..

Elbette ki çok soru geleceğini tahmin ettik. Hepsine hazırlandık. Üstelik herhangi bir karşılıklık beklemeden tüm sorular için bize danışabilmenizi ve birlikte başarabilmeyi istedik. E-ticaret okulu haftalık güncellemeleri takip ederek sizlere güncel eğitimler vermekteyiz.

E-Ticaret Okuluna Kimler Neden Kayıt Olmalı

E-ticaret eğitimine işletme veya işletmelerin bünyesinde bulunan e-ticaret yöneticileri katılabilir. Eğitimin artısı dışarı bağlı olmadan sisteminizi kolay şekilde yönetebilmek. Olası hatalar ve rakiplerin fiyat indirimlerini gözlemleyip zamanında müdahale edebilmek. Binlerce lira harcamadan hazır CMS alt yapısını kullanarak bir kaç günde siteminizi yapılandırabilir ve dijital pazarlama stratejisi ile satışlarınızı ve kazancınızı arttırabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

E-Ticaret Eğitimi Bakış Açınızı Değiştirir

E-Ticareti farklı platform üzerinde yeniden yorumlamak, güncel ve hayatın, sektörün için bilgilerle e-ticaret projenizi kurmak veya yeniden şekillendirmek için doğru yerdesiniz.

about-bg-03

referanslarımız

E-Ticaret Haber Bülteni

GÜNCEL EĞİTİMLER VE HİZMETLERDEN HABERDAR OLUN