Kurumsal E-Ticaret & Pazarlama Eğitimleri

Kurumsal e-ticaret ve pazarlama çözümleri reklamdan e-ticaret uzmanlığı insan kaynaklarına varan ve kurumsal e-ticaret eğitimini de içeren bir çözümdür. Günün yoğunluğu içinde gözden kaçan ve satışları artıracak faktörleri bulur, düzeltir ve eğitimini vererek bir sonraki evreye taşır. Eğitim önceliklidir. Önce e-ticaret eğitimleri ile başlıyoruz.

Tüm Personel İçin
E-Ticaret Kursu

departman-e-ticaret-egitimi-ecom101-e-ticaretkursu-tum departmanlar e-ticaret ogreniyor.fw

Departmanlar İçin
E-Ticaret Eğitimi

Tüm departmanların e-ticaret süreçlerinin içinde olmasını ve işleyiş hakkında bilgi olmasını sağlar. Böylece operasyonel penetrasyon sağlanır.

yönetcinin-eticaret-egitimi-e-com101.fw

Yönetim
E-Ticaret Eğitimi

Yönetim düzeyinde e-ticaret süreçlerinin daha net algılanmasını sağlar. Böylece bütçe oluşturma ve karar süresi daha verimli geçer.

İnsan Kaynakları
E-Ticaret Eğitimi

İnsan kaynaklarının e-ticaret uzmanı seçerken hangi kriterlere dikkat edilmesi gerektiğini işler. Performans değerlendirmeye etkisi vardır.

e-ticarete-adim-at-e-com101

Operasyonu Daha Etkin Yönetin

E-Ticaret Süreçlerinizi Birlikte Kuralım

Etkin e-ticaret eğitimleri ile operasyonel süreçlerini ister baştan kurun ister yeniden yapılandırın. Özellikle yöneticiler için alınan e-ticaret eğitiminden sonra süreçlerin önündeki engelleri kaldırın. Yetenekli personelleri doğru değerlendirerek işe yerleştirin. Performansını gözlemleyin.

Geç kalmayın e-ticarette işinizi hizlandırmaya şimdiden başlayın.

MERAK EDİLENLER
Kurumsal hizmetlerde çok sorulan soruları bir araya getirdik

Hayıt. Kurum içi verilen eğitimler tamamen kurumun belirlediği zaman diliminde hafta sonu ya da hafta arası olmak üzere ayarlanıyor.

Eğitim tekrarı mevcut. Kurum içinde olmasa bile e-COM IOI Galata Ofisi her zaman açık. Kahvemiz ve çayımız da var. Kontenjanlarda müsaitlik olması durumunda dilediğiniz eğitime tekrar katılabilirsiniz.

Temelde herhangi bir fark bulunmuyor ancak IK eğitimlerinde daha çok performans ve seçilebilirlik üzerine yoğunlaşırken yöneticiler için e-ticaret eğitiminde raporlama, beklentiler ve vizyon oluşturma üzerine eğitimler veriliyor.

Her eğitimin katılan kişi sayısı ve süresine göre fiyatlandırması farklıdır.

Tüm katılımcılara toplamda 2500 ₺ tutarında SaaS uygulamalarımız olan https://tapon.bio – https://wwidgets.com ve https://webbly.me hediye. 

Ayrıca Desk360 uygulaması da tüm kullanacılara 3 ay boyunca ücretsiz sunuluyor.

Biz hep yanınızdayız. Eğitim sonrası bireysel ya da kurumsal olarak bizlerden destek alabilirsiniz.

Tüm eğitimlerde katılım ve başarı sertifikası düzenlenir. 

Tüm eğitimlerde ayrıca %85 katılım istenmekte ve sıkı bir şekilde kontrol edilmektedir.