Tarihleri İle E-Ticaret Eğitimleri

E-Ticaret eğitim program takvimini burdan aylık olarak görebilir dilerseniz takviminize ekleyebilir ya da ödeme yapıp bu eşsiz programlar için yerinizi garantiyelebilirsiniz.

Mayıs, 2024

E-Ticaret eğitimi olmadan e-ticarete başlanabilir ancak konum ve uyumda oldukça zorluklar yaşanır. Online satış dünyasında birbirini besleyen kaynakların yani sosyal medya, dijital pazarlama ve SEO ayarlamalarının yapılması ve tüm sistemin e-ticaret ürünlerinden bağımsız olması beklenemez. Online e-ticaret eğitimleri e-COM IOI tarafından tüm detaylar gözetilerek oluşturuldu. Bu sayfada hazırladığımız yüzyüze e-ticaret eğitimi ya da online e-ticaret eğitimi programlarımızın takvim ve tarihlerini bulabilir telefon ya da bilgisayarına indirebilirsiniz.  Tüm eğitimlerimiz boyunca danışmanlık ve pazarlama araçlarımızın kullanımı ücretsizdir; tapon.bio, wwidgets.com ve wiselystats.com için birer sene ücretsiz lisans hediyemiz de bulunmaktadır. 

Siz de e-ticarete profesyonelce başlayıp online satış dünyasında yerinizi almak istiyorsanız kaçırmamanız gereken eğitimleri burada bulabilir, ödeme yapabilir ve hemen e-ticaret programlarımızda yerinizi ayırtabilirsiniz.

Danışmanlık hizmetimiz için lütfen buraya tıklayın.